Jesteś tutaj: GDZIE KUPIĆ WÓR

WYWÓZ GRUZU SZCZECIN

 

U NAS W BIURZE NAJTANIEJ!!!   zapraszamy do  biura przy ul. Zielonogórskiej 32 (teren Pehamot Skoda) 

Sprzedajemy worki big bag na gruz o pojemności 1m3 i świadczymy usługę transportową obioru gruzu. Pusty poskładany wór zajmuje tyle miejsca co większa teczka więc jest łatwy w transporcie i do czasu załadunku gruzem przechowuje się go w domu. Mając odpowiednią ilość gruzu wystawiamy worek przed budynkiem w miejscu gdzie jest dogodny podjazd samochodem z dźwigiem HDS. Wory są wykonane z trwałej tkaniny zwanej polipropylenem, są wyposażone w specjalne zawiesia, które umożliwiają załadowanie ich na samochód z dźwigiem HDS. Mają wytrzymałość 1t  co potwierdza certyfikat wytrzymałości wydawany przez fabrykę, z którą współpracujemy od lat. Po załadowaniu worka należy telefonicznie potwierdzić jego gotowość do odbioru, wtedy w ciągu 10 dni zostanie odebrany (w sezonie budowlanym okres oczekiwania na odbiór może się wydłużyć). Można też zgłosic worek do odbioru przez sms podając adres i pojemność worka. Dzięki małym gabarytom naszego auta wjedziemy tam gdzie inni nie mogą. Możemy także odebrać worki ustawione za ogrodzeniem na terenie posesji.

Po za godzinami pracy naszego biura mogą Państwo zakupić worki na gruz w następujących sklepach na Działach Budowlanych:


Leroy Merlin

ul. Golisza 10 h 

ul. Struga 31

Ustowo 49

Telewory na gruz o pojemności 1m3

Godziny otwarcia Leroy Merlin :
Pon-Sobota 6:30 – 21:00

 

Bokaro Salony Łazienek ul. Bulwar Gdański 11, Telewór na gruz o pojemności 1m3.

Godziny otwarcia Bokaro :
Pon-Pt 8:00-18:00
Sobota 9:00 – 14:00

 

Bricoman ul. Białowieska 1. Telewór na gruz o pojemności 1m3

Godziny otwarcia Bricoman :
Pon-Pt 6:30 – 21:00
Sobota 6:30 – 20:00

Kupując wór na gruz w sklepach budowlanych płacą Państwo za Telewór w kasie sklepu i po napełnieniu dzwonią do nas by zgłosić gotowość do odbioru worka. Cena zawiera całą usługę czyli worek z transportem. Jeżeli worek stoi w ogólnodostępnym miejscu nie trzeba być obecnym przy odebraniu. Jeśli ustawiają Państwo wór na chodniku lub na jezdni trzeba to zgłosić w ZDiTM.